محل تبلیغات شما
درود بر شرفت جناب جاویدنیا چقدر زیبا فریاد زدی چقدر مردانه و شجاعان از فساد و قدرت طلبی ها در این فضا گفتی تبارک الله
من به تجربه بیش از 44 سال دوران مبارزه از دوران ستم شاهی تا بحال این را می دانم که مسئولین مختلف در کشور بجز مقام معظم رهبری بشدت از دادن مسئولیتها به امثال شما و دیگر انقلابیونی که براحتی از آبرو و قدرت و مقام خود برای اجرای عدالت می گذرند خودداری می کنند. علتش هم مثل این استعفای شجاعانه شما می باشد.

معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور نوشت:
معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور در یادداشتی خبر استعفایش را تأیید کرد و نوشت: من جواد جاویدنیا به‌عنوان سرباز کوچک ولایت اعلام می‌دارم حاضر نیستم در مسئولیتی باشم که نتوانم امر رهبرم را اجرا کنم.

گروه ی: جواد جاویدنیا، معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور که سال‌ها با شرکت‌های هرمی فعال در فضای مجازی و افراد معلوم‌الحال در شبکه‌های اجتماعی مبارزه کرد، در یادداشتی که خبر استعفایش را تأیید می‌کند، آورده است: مختار را کذاب و بددین خواندند منتظرم ببینم جاویدنیا را چه خواهند خواند که اگر حرف حق را مخلصانه گفتم اسباب حرکتی عاشورایی و زینبی و سلیمانی در فضای مجازی خواهم شد و الا همچون بسیاری از مدعیان دروغین ولایت نه اسباب حرکتی خواهم شد و نه نامی از من خواهد ماند.

حاضر نیستم در مسئولیتی باشم که نتوانم امر رهبرم را اجرا کنم

می دانید چرا جهانگیری دروغ می گوید و روحانی جیغ بنفش می کشد

عملکرد قوه قضائیه رضایت بخش نیست.

گردابی دیگر در دستگیری روح اله زم اتفاق افتاد

مجازی ,فضای ,کشور ,کل ,دادستانی ,جاویدنیا ,فضای مجازی ,دادستانی کل ,مجازی دادستانی ,کل کشور ,در فضای ,فضای مجازی دادستانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هنر رزمی آیکیدو ، یکی از برترین هنرهای رزمی جهان موسسه حرف آخر keinavoltu peecohanra شبکه ایرانی مترجمان خارجی Eric's life فارسی مگ esoliftroub گروه درسی علوم تجربی دوره ی اول متوسطه استان کردستان lidsdesrivers