محل تبلیغات شما
این روزها لیستی از نیروهای ارزشی بیرون آمده که سرلیست آن سردار دکتر قالیباف است همراه با لیستی پر از خدمات ایشان و در شبکه های مجازی و گروهها و کانالهای مختلف راجب آن مطلب می نویسند و به به و چهچه می کنند و البته دوستانی از نیروهای ارزشی هم هستند که بشدت مخالف آن هستند و صد البته مخالفین زیادی هم از معاندین نظام هستند که ایشان را نقد می کنند که تکلیف آنها مشخص است من در یکی از گروهها در جواب یکی از دوستانم که در حمایت از ایشان لیست بلند بالایی نوشته بود بدون توجه به نظرات مخالفین و مدافعین ایشان نوشتم :
Image result for قالیباف"
آقا تو رو به خدا بت نکنید دوستان درست است که زحمات زیادی ایشان کشید اما همان زمانها در مدیریتش در شهرداری و در مدیریت شهری خون به دل نیروهای انقلابی کرد یکی از عوامل گرانی ها شهرداری تهران به خاطر افزایش جند صد برابری بعضی از عوارض شهری بود تراکم فروشی بود استفاده از نیروهای تکنو کرات در مدیریت شهری بود که هیچ اعتقادی به محرومین نداشتند برخورد تند عناصر شهرداری با مردم در دوره ایشان بود اگر می خواهید رای بدهید به ایشان رای بدهید اما این ها را هم بدانید ایشان در مدیریت خویش در استفاده از نیروهای جوان و انقلابی خودش رانشان داده است و اتفاقا کارنامه خوبی ندارد با علم به این مسائل خوب و بدش را ببینید کفه کدوم بخشش سنگین تره بعد تصمیم بگیرید همینجوری لیست نکنید مردم اینها را می فهمند هنوز بحث املاک نجومی در شهرداری مشخص نیست همین شهاب مرادی که است که سازمان فرهنگی هنری شهرداری زمانی دستش بود خانه ای به او تعلق گرفته واقعا چرا ؟برید ببیند الان قیمت اون خونه چقدر است این مگر چکار کرده و یا خیلی دیگر از مدیران شهرداری چرا باید سر خودمان کلاه بگذاریم تبعیض طبقاتی وحشتناک شده است آیا قالیباف در این موضوع بی تقصیر است ؟ من قبول دارم قالیباف آدم سیستمی است هر جا می رود مدیریتش سیستمی است خیلی هم خوب است اما ضعفهایش را هم ببینیم کسی که برجام را تایید می کند کسی که مقرهای تبلیغاتی اش را در اختیار هاشمی قرار داد و خیلی مسائل دیگر که فرصت مجالش نیست بنویسم .
چقدر اون موقعها خون دل خوردیم یعنی ما یک نیروی انقلابی و پا در رکاب در مسیر ولایت نداریم که باید اینها بشوند سر لیست نیروهای ارزشی و ادعای ریاست مجلس را داشته باشد به خدا همین الان خیلی از نیروهای انقلابی و ارزشی عزا گرفتند که قالیباف اگر انتخاب شود و اونم می خواد بشه رئیس مجلس چه بر سر آرمانهای انقلاب خواهد آمد و آیا وضعیت بهتر از گذشته می شود ؟
دوستان واقعا اگر بنده اشتباه می کنم برایم بنویسید منطقی و مستدل هدف من رسیدن به بهترین انتخاب است

می دانید چرا جهانگیری دروغ می گوید و روحانی جیغ بنفش می کشد

عملکرد قوه قضائیه رضایت بخش نیست.

گردابی دیگر در دستگیری روح اله زم اتفاق افتاد

ایشان ,هم ,گروهها ,یکی ,لیستی ,نیروهای ,یکی از ,می کنند ,هستند که ,نیروهای ارزشی ,از نیروهای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترانه های لاتین اسکیس ، راندو و شیت بندی معماری و طراحی شهری ؛ گروه معماری قائم inmutimad برپایی نمایشگاه کتب چهارده معصوم علیه السلام در کتابخانه الزهرا(س) حاجی آباد ثبت شرکت - ثبت برند sduchorigi وبلاگ جهان بانه erimlere1985 کانون فرهنگی هنری مسجد حاج غلام اشکذر nierilibgist